Утеплення балконів та лоджій

Оскільки балкони під ключ це улюблене заняття співробітників нашої компанії, а утеплення балконів це невід’ємна частина цього заняття, зупинимося на утепленні докладніше.

Утеплення поділяється на 2 види:

  • внутрішнє та
  • зовнішнє

Зовнішнє утеплення балконів та лоджій наша компанія «Респект» робить з сучасних матеріалів: пінопласту та стеродура різної товщини. Іноді наші клієнти просять поставити мінеральну вату як утеплювач. Ми не йдемо на такий крок із двох причин:

  • по-перше, за ті ж гроші можна отримати найкращий результат,
  • а по-друге, мінеральна вата дуже гігроскопічна і накопичує вологу, що погано позначається на якості балкона.

Розглянемо кілька випадків подібних будівельних робіт і як у тій чи іншій ситуації чинить наша компанія «Респект».

  1. Утеплення винесення коробом. Коли клієнта нашої компанії замовляє винос підвіконня, то передбачається, що цей винос із зовні треба утеплити та обшити. Утеплення балкона ми робимо стандартно із пінопласту шириною 6 см або стеродура 2 см завтовшки. Буває ситуації, коли потрібен варіант більшої ширини – це не проблема – робимо, але за додаткову невелику оплату. Поверх утеплювача ставиться металевий (найчастіше білий) короб. І у Вас виходить акуратний та теплий винос підвіконня на балконі.
  2. Повне утеплення парапету. Такий вид на ремонт балкону йде у двох випадках: або старий парапет складається з металевих прутиків і його треба повністю до нижньої плити укласти утеплювачем і зашити зовні профнастилом, сайдингом або вагонкою. Або, другий варіант – парапет із залізобетонної плити, але передбачається винесення кімнати на балкон і тому потрібне максимальне утеплення. У цьому випадку йде стеродур товщиною 4-6 см і зовнішня обшивка також вагонкою, профнастилом або, що є кращим варіантом, сайдинг.

З приводу внутрішнього оздоблення балконів і лоджій можемо сказати наступне: Ви як клієнт повинні чітко уявляти чим саме буде служити Ваш балкон. Якщо це буде просто гарний балкон для квітів та сушіння білизни, то серйозного внутрішнього утеплення не потрібно. А ось якщо йдеться про з’єднання балкона з кімнатою – тут заощаджувати на утепленні категорично не рекомендується.

На цей вид робіт з балконів ціна залежить від 2 факторів: ширина та якість утеплювача. Вартість пінопласту практично вдвічі нижча за вартість стеродура, але стеродур має теплопровідність як 2 цегли і якщо метою є зробити балкон дуже теплим, але не захоплюючись товщиною утеплювача – Ваш варіант – стеродур. Для прикладу: стеродур товщиною 4 см за теплопровідністю дорівнює пінопласту шириною 12 см.

Оскільки наша компанія виконує роботи під ключ – утеплення балоконів, вартість цього виду робіт є однією зі складових цілого комплексу робіт і має сенс у розмові з менеджером легко уточнити для якої мети Ви облаштовуєте балкон. Решта менеджери нашої компанії зроблять для Вас самі:

  • прорахують
  • порадять
  • проконтролюють замірників та монтажників
  • скажуть Вам велике спасибі за замовлення!