Часто задавані питання

1. З яких профілів робить вікна Ваша компанія?

Наша компанія «Респект» виготовляє металопластикові конструкції з 5 профілів. Німецькі – Salamander Streamline, Salamander 2D, Rehau Euro 60 та українці – ALMplast, Openteck.

2.Який склопакет краще?

Наша компанія робить абсолютно всі види склопакетів (крім тих, що заповнюються інертним газом). Тому ми можемо зробити будь-яку Вашу примху та побажання. Але для того, щоб Ваші гроші були витрачені з толком, менеджер нашої компанії спочатку з’ясує куди саме ставиться вікно або двері. Якщо йдеться про балконний блок (вікно і двері), які виходять на засклений балкон – можна поставити однокамерний склопакет (тобто що складається з 2-х стекол з одним проміжком між ними). У всіх інших випадках рекомендуємо поставити як мінімум двокамерний склопакет (з 3-х стекол). Також є варіанти склопакетів з енергозберігаючим склом, з тонуванням, зі шпросами. Для більш точної консультації про те, що саме підходить Вам, зателефонуйте нам за телефонами, вказаними в контактах.

3. Які фурнітури Ви ставите та чим вони відрізняються один від одного?

Наша компанія працює з 2 видами фурнітури – австрійської МАСО та турецької Vorne. Автрійська фурнітура МАСО має функцію мікропровітрювання, а турецька Vorne – ні. Крім того, в австрійській фурнітурі захисний антикорозійний шар розрахований на 30 років, а в турецькій на 10 років, а також в австрійській немає жодної пластикової деталі, а в турецькій вони присутні. В іншому фурнітури дуже схожі. Різниця в ціні на одній стулці – в межах 100 гривень (австрійська дорожча).

4. Чи правда, що металопластикові вікна містять свинець?

Не зовсім правильно. Більшість профілів, з яких виготовляються вікна містять стійкі солі свинцю, які додають для того, щоб профіль зберігав свій білий колір. Ці солі стійкі і не виділяються під час експлуатації вікна. Для наочного прикладу – у кришталевій вазі є такі ж солі свинцю, але ніхто з нас не боїться тримати її вдома.

5. Гарантія – це реально?

Так, наша компанія діє 7 річну гарантію і повністю її дотримується. Якщо у Вас виникне проблема з експлуатацією вікна – Ви телефонуєте за телефоном, який вказаний у договорі та повідомляєте відповідальному менеджеру номер договору, адресу та яка у Вас проблема. Сервіс-майстер під’їжджає до Вас протягом 2-3 днів.

6. А як мені поставити німецький профіль?

Якщо Ви замовили німецький профіль, то Ви саме його отримаєте. Перевірити це досить легко – при завезенні конструкцій Вам треба подивитися на торцеву частину рами – там є лазерним способом нанесений напис із зазначенням марки профілю та країни виробника. Крім того, на кожен профіль наклеєна заводським способом одноразова захисна плівка. Її неможливо переклеїти із профілю на профіль.

7. А монтажники у вас хороші?

У нашій компанії чудові монтажники. Усі бригади працюють у нас постійно, офіційно працевлаштовані та є професіоналами. Ми в них абсолютно впевнені.