Винос балкону

Виносні балкони в Києві стають все більш затребуваними та популярними, оскільки дозволяють збільшити корисну площу квартири на 10-40 см. Крім візуального збільшення квартири, такий балкон допомагає зберегти в будинку тепло та затишок, захищає від вуличного шуму та агресивного впливу зовнішнього середовища (снігу, пилу, вітру).

У послузі здійснення винесення балконів Київ потребує ще й тому, що безліч будинків у місті дуже старі і, відповідно, реконструкція балконів рано чи пізно знадобиться. То чому ж одразу не збільшити свою житлоплощу?

Винос балконів робиться декількома способами, залежно від бажання клієнта та конструктивних особливостей квартири. Можна розширювати балкон від підлоги, а можна лише вгорі, тобто робити винос косинкою. Можна робити переднє розширення, а можна і по всьому периметру.

Для того, щоб винесення балкона в Києві був надійним і міцним, створюються спеціальні металеві конструкції (косинки), які приварюються до парапету. Поверх так званих косинок накладається металева пластина, яка забезпечує рівномірність навантаження на всю конструкцію, а отже, і міцність розширеного балкона. Якщо ж міцність існуючого парапету викликає сумніви, то поручні додатково зміцнюються. Розширення підвіконь – це ще один спосіб не лише візуально, а й практично збільшити балкон.

На послугу розширення, винесення балкона в Києві ціна залежить від площі, способу реалізації, а також вартості матеріалів, які використовуються при обшивці балкона. Зміцнення парапетів, скління лоджії – ті додаткові послуги, які за бажанням клієнта виконує компанія«Респект». Зовнішня обшивка балкона, яку здійснюють фахівці компанії, зробить його більш комфортним і надає естетичність зовнішньому вигляду. У роботі ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та надійні кріплення, тому висока швидкість виконання та відмінний результат гарантовані.