Виробництво

Компанія «Респект» є виробником металопластикових конструкцій. А це означає дуже багато.

  1. Ми відповідаємо за свою якість. Всі вікна та двері виготовляються на автоматичному та напівавтоматичному обладнанні компанії MURAT, в цехах площею 2000 метрів квадратних, які опалюються в зимовий період. Це дуже важливо при контролі якості виробів – якщо температура в цеху опускається нижче 10 градусів Цельсія – Ви отримуєте спочатку бракований товар – пластик у кутах вікон та дверей за такої температури зварюється неякісно. Ми не допускаємо такої ситуації ніколи!
  2. Наша компанія випускає до 12000 метрів квадратних металопластикових вікон, дверей та перегородок на місяць. Ми можемо зробити як 1 вікно для приватного клієнта, так і виготовити вікна для багатоповерхового будинку для будівельної компанії. Короткі терміни (від 2-х днів) ніяк не позначаються на якості виробів – будь-яка кількість – відмінна якість – наш девіз!
  3. Ми маємо виробництво склопакетів. Склопакет будь-якої складності з дотриманням усіх технологій та термін виготовлення 2-7 днів! Тонування, триплекс, енергозберігаюче скло, інертний газ усередині склопакета, шпроси – будь-яка вимога виконає наше скло виробництво!!!
  4. Окрім стандартних прямокутних або квадратних вікон та дверей із білого пластику, наша компанія «Вікна Респект» береться і за складні замовлення. Ламінація профілю в різні кольори, арочні вікна та вікна неправильних форм (багатокутники) – ми робимо практично все!
  5. Компанія «Респект» постійно оновлює своє виробництво та модернізує його! Якщо у виробництві вікон та дверей з’являється щось нове – не сумнівайтеся – скоро ми візьмемо на озброєння будь-яку новинку!

Окрім виробництва металопластикових конструкцій наша компанія займається і комплектацією вікон та дверей різними супутніми товарами:

  • будь-які підвіконня (пластикові, ДАНКЕ, Верзаліт, мармур, граніт), будь-яких розмірів
  • будь-які відливи (оцинковані, металеві фарбовані, алюмінієві, пластикові)
  • москітні сітки (рамкові, ролетні та відкриті на балконні двері)

Все це робить наш цех комплектуючих виробів.

Якщо Ви бажаєте вікно «в комплексі», відмінної якості, яке ідеально прослужить Вам довгі роки – звертайтесь до компанії «Респект» – наше виробництво гідно виконати Ваше замовлення!