Категорії
Новини

Як правильно доглядати вікна

Коли вікна поставлені, укоси зроблені і сонечко висвітлило все це пишнота, постає насущне питання: як усе це доглядати?

Для початку визначимося: після монтажу вікон та встановлення укосів їх треба помити. Скло миється за допомогою всі давно знайомих засобів: Містер Мускул і що з ним. Рекомендуємо звернути увагу на засоби для миття скла, які містять алкоголь – ці засоби з’явилися на ринку кілька років тому і вони краще на порядок відмивають усі брудні місця, ніж звичайні засоби.

Далі приступаємо до догляду за профілем.

Перше, що Вам необхідно зробити, – видалити всі захисні плівки зовні (з боку вулиці) і всередині приміщення. Не забудьте про це! Якщо Ви не видалили захисні плівки протягом півроку, Вам не вдасться це зробити ніколи. Під впливом ультрафіолетових променів захисна плівка просто намертво «вдруковується» у профіль та її не очистити вже ніколи й нічим.

Друге – це очищення профілю від забруднень, які виникли внаслідок монтажу та закладення укосів. Запам’ятайте: ніколи не чистіть вікна абразивними засобами та засобами, що містять їдкі кислоти. І перші та другі види засобів ушкоджують захисний шар профілю, з’являються подряпини та інші неприємності, які можна виправити лише маючи професійні засоби. А ці засоби для реставрації пластикових рам у вільний продаж не надходять – виклик майстра, його робота та транспортні витрати – все це ляже на Ваші плечі.

Чистити рами потрібно або спеціальним молочком для чищення або, наприклад, сильне забруднення можна видалити розчинивши рідкий засіб для миття посуду у воді і м’якою ганчірочкою нанести засіб на раму, почекати пару хвилин і акуратно змити.

Тепер торкнемося фурнітури та догляду за нею. Дуже важливий момент – перед закладенням укосів закрийте петлі скотчем, щоб усередину петлі не потрапило будівельне сміття. Ви не уявляєте, яку шкоду здатна зробити одна велика піщинка, потрапивши всередину петлі.

Періодично фурнітуру необхідно змащувати. Для цього використовується спеціальний спрей для фурнітури або звичайне машинне масло.

Змащувати фурнітуру краще 1 раз на рік – цього більш ніж достатньо.

Що можна сказати з приводу ущільнювачів – найкращий засіб для догляду за ними – спеціальний стик. Щорічно потрібно видаляти бруд з ущільнювачів за допомогою описаних вище миючих засобів, потім протерти їх насухо і змастити цим спеціальним стиком. Такий засіб запобігає пересиханню ущільнювачів і вони будуть служити Вам у кілька разів довше, ніж заплановано.

Догляд за підвіконнями аналогічний догляду за пластиковими рамами. Використовуйте такий самий миючий засіб і не будіть мати жодних проблем з брудом.

Металопластикові вікна і двері досить прості у догляді. Щоб вони прослужили Вам довго та плідно запам’ятайте 2 моменти:

  • жодних абразивних засобів
  • регулярний догляд

Якщо у Вас з’явиться бажання придбати спеціальні професійні засоби для догляду за металопластиковими вікнами – звертайтесь до менеджерів нашої компанії. Ми Вам все покажемо та розповімо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи